Sesja Młodych Badaczy – komunikat

Szanowni Państwo,

Dziękuję za nadesłane zgłoszenia uczestnictwa w Sesji Młodych Badaczy konferencji : Progress In biomedicine & neuromedicine Humboldt-Kolleg – workshop z udziałem laureata nagrody Nobla prof.  Erwina Nehera organizowanej przez Societas Humboldtiana Polonorum oraz Polskie Towarzystwo Chemiczne.

Wstępny program konferencji znajduje się pod adresem: http://progressinbiomedicine.edu.pl/program/

Regulamin uczestnictwa w SMB oraz warunki przygotowania abstraktu swojej prezentacji znajdą Państwo pod adresem: http://progressinbiomedicine.edu.pl/young-researchers-session/

Abstrakt winien nie przekraczać dwu stron oraz musi zostać nadesłany nie później niż do poniedziałku 8 czerwca 2015 r., do godz. 13.

Organizatorzy pokrywają koszty udziału Państwa w konferencji (materiału, wyżywienie i noclegi). Nie pokrywamy natomiast kosztów przejazdu. Uczestników zamiejscowych prosimy o potwierdzenie, w terminie do 31 maja 2015 r. rezerwacji noclegu z podaniem dokładnych dat w przedziale od niedzieli 21 czerwca do środy 24 czerwca. Zakwaterowani zostaniecie Państwo w pokojach dwuosobowych. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju 1-osobowego lub przedłużenia noclegu za dopłatą ok. 60 zł/dobę.

Proszę wybaczyć bardzo krótkie terminy, ale dopiero niedawno otrzymaliśmy potwierdzenie finansowania konferencji.

Z poważaniem,

W imieniu Organizatorów, Prof. Marian Jaskuła